O mnie

Nazywam się Kasia Bijok.
Moja przygoda z psami zaczęła się już bardzo dawno temu. W moim rodzinnym domu zawsze swoje miejsce miał czworonożny przyjaciel. Razem ze swoim kundelkiem, zaczęłam poznawać bliżej psi świat, zagłębiać się w tematy sportów kynologicznych. Gdy nastał czas, i wszystkie znaki na niebie mówiły, że jest to odpowiedni moment na kolejnego psa, w naszym domu pojawił się Majlo pies rasy border collie. Długo wyczekiwany- moje marzenie. Majlo wprowadził w moje życie wiele niesamowitych rzeczy, razem spełniamy się jako team trenujący dogfrisbee, szkolimy innych i wspólnie od  dobrych paru lat prowadzimy hotel dla psów.

Do naszego stada w lipcu 2020 roku dołączyła szalona, ruda lisiczka o imieniu Inka- suczka rasy border collie. Przejęła rolę Majla- gospodarza w naszym hotelu. W tej roli spełnia się wyśmienicie. Razem z Inką trenujemy dogfrisbee, agility i psie posłuszeństwo. 

PositiveCare

Miłość do zwierząt zaowocowała także stworzeniem marki naturalnych kosmetyków i karmy dla psów PositiveCare. Jeśli szukacie 100% naturalnych kosmetyków i karmy klasy premium zapraszam na 

arrow